TR
EN
FR
RU
AR
ANASAYFA
HAKKIMIZDA
ÜRÜNLER
İLETİŞİM


HAKKIMIZDA

26 yıllık dünya çapındaki tecrübemizi, ev temizlik ürünleri, hijyenik ürünler ve aresolların üretiminde kullanarak tüm kişisel bakım kozmetik ürünlerini tescilli markalar altında üretiyoruz. Sözleşmeye bağlı olarak fason üretimimiz de mevcuttur.

Sera Kozmetik, günümüzde Türkiye'de önde gelen üretici ve ihracatçı bir firma olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Yüksek kalite ham madde kullanarak ve etkileyici ambalaj tasarımları ile sıvı sabun, duş jeli, şampuan, saç kremi, saç şekillendirici, saç maskesi, saç kremi, yüz kremi, peeling kremi, vücut gerginleştirici, çamur maskesi, el&yüz losyonu, beyazlatıcı ve renklendirici losyon, el&vücut kremi, beyazlatıcı ve renklendirici krem, aseton, vücut misti, dudak nemlendirici, roll-on, deodorant, vücut yağı, gerginleştirici duş jeli ve benzeri ürünlerin üretimini gerçekleştirmektedir. Kişisel bakım ürünlerinin yanısıra, Sera Kozmetik, ilgili pazarlar için ıslak mendil, aerosollar, erkek ve kadın için deodorantlar, oda spreyleri, doldurulabilir oda kokuları da üretmektedir.

Mükemmel müşteri memnuniyeti esas alınarak, yatırımlarımızı insan kaynaklı ve işbirlikçi politikalara dayandırmaktayız. Belirtmiş olduğumuz bu yaklaşımımız, şirketimize hızlı ve devamlı büyüme olarak geri dönmektedir.

Globalleşen dünya pazarında yaşanan hızlı rekabet, her kesimden tüketicilere çeşitli ürünler sunmak gereksinimi doğurmuştur. Bu bağlamda, Sera Kozmetik'in benimsemiş olduğu yenilikçi ve teknoloji esaslı üretim anlayışı, tüm koşullarda tüketicinin memnuyetini ön planda tutmaktadır. Dünya trendlerini takip sonucu üretilen yeni ürünler, dünyanın her tarafında müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktadır.

 

Adres: Hurriyet Bulvari No:11 K:3 Cankaya 35200 IZMIR/TURKEY
Tel: +90232 445 16 95 - 96
Fax: +90232 445 16 94
Email: info@seracosmetics.com.tr
WebPEK Yazılım & Programlama